Not: Bu e-posta duyurusu "İş Dünyası Eğitim Programına Kayıt Olan Kişilere" gönderilmiştir. E-posta almadıysanız, ue@advancity.com.tr e-posta adresine kurumunuz, pozisyonunuz ve hangi konuyla ilgili e-postaları almak istediğinize dair e-posta gönderiniz.


Metin İçeriği:
Haftanın İş Dünyası Eğitim Paketi Eğitimleri

Hayata Dair
Yaptıklarınızı Daha Zevkli Hale Getirin
İlgi Alanları: Kişisel Gelişim, Mutluluk, Nasıl, Nasıl Daha Mutlu Olabilirim, Mutluluğa Dair, Yaptıklarınızı Daha Zevkli Hale Getirin
Açıklama: Alışkanlıktan ya da kendimizi mecbur hissettiğimiz için yaptığımız birçok eylemi daha zevkli bir hale getirmenin ipuçları, Yaptıklarınızı Daha Zevkli Bir Hale Getirin Eğitimi’nde yer almaktadır.

English For Business Needs
Lesson-1 Meeting New People
İlgi Alanları: İngilizce, English, learning steps, tanışma, smes, meeting new people, kendini tanıtma, işinizi tanıtma, yeni insanlarla tanışma, İş İngilizcesi
Açıklama: Bu eğitim, İngilizce dilinde yeni insanlarla tanışmanın iletişim temellerini en çok kullanılan formal ve informal tanışma kalıpları ile sizlere Türkçe açıklamalı olarak sunuyor.


Merhaba,

Sorularınız için https://www.kampus365.com/is-dunyasi-egitim-paketi sayfasındaki Sıkça Sorulan Sorular alanına bakabilirsiniz.

Saygılarımızla, sağlıklı günler dileriz.